Toužíte již dlouho po vysněném kusu nábytku či oblečení, ale nedaří se vám jej najít za výhodnou cenu? Nevadí vám pořídit si zboží z minulé sezóny za zlomek původní ceny? Pak právě pro vás je možná ten ideální čas začít se poohlížet po výprodeji skladu.

Výprodej skladu – nejlepší způsob, jak ušetřit

O co se vlastně jedná? V principu je výprodej skladů jedním ze způsobů, jak si obchody dělají místo pro nové zboží. Využijí přitom zboží, které mají již delší dobu na skladě a tolik se neprodává za původní cenu, nebo zkrátka vyřazují neaktuální kolekce oblečení či obuvi, aby je mohly nahradit aktuálními trendy. Zpravidla se však nejedná o vadné či poškozené zboží, ale o kompletně nové výrobky, které je obchodům mnohdy líto jen tak vyhodit. Pro vás jakožto zákazníky to tak může být ideální příležitost, jak pořídit vámi hledané zboží s výraznou slevou.

Pozor na falešné nabídky

Síla reklamy je obrovská a v případě slevových akcí to platí dvojnásob. Nejinak tomu je i u skladových výprodejů, kdy e-shopy či kamenné prodejny jen naoko uspořádají velkolepou akci čištění skladů, avšak reálně se jedná jen o standardní typy slev, které mnohdy nemusí být ani tak výhodné.  Vždy je tak dobré si například dohledat cenu daného výrobku přes slevou či u jiného prodejce, abyste se tak vyhnuli falešným slevám a nepřeplatili tak ve finále víc, než je původní cena zboží.

Kde na výprodeje skladů narazit?

Máme pro vás několik skvělých tipů, kde narazit na slevy a ušetřit.

Odebírejte letáky či newslettery

Nejpraktičtější volbou, jak se dozvědět o výprodeji skladů daného obchodu, je odebírat konkrétní leták ve fyzické podobě či newsletter ve formě e-mailů. Z těchto zdrojů se o těchto akcích dozvíte vždy s předstihem a s minimálním úsilím z vaší strany.

Sledujte webové stránky prodejců

Pokud nechcete odebírat novinky přímo od prodejců, vyplatí se pak sledovat internetové stránky jednotlivých firem, kde sice musíte aktivně kontrolovat aktuální akce, avšak o skladovém výprodeji se mimo jiné dozvíte vše potřebné, včetně termínu konání či nabídky zlevněného zboží.

Specializované e-shopy

Kromě klasických obchodů existují i speciální e-shopy, které svou značku prakticky vybudovaly na výprodeji skladů. Mezi ty nejznámější patří pravděpodobně www.vyprodejskladu.eu, kde najdete opravdu široký sortiment zboží. V tomto případě je však na místě si aktuální cenu výrobků raději ověřit, abyste ve finále skutečně ušetřili a využili tak výprodej skladu naplno.