DISKONT DEPOT - zur Startseite   DISKONT DEPOT - flexi sklady  
     
 
VÝHODY
 

Výhody skladování přes systém Flexi skladů

Flexibilní přístup - kdykoliv si vzpomenete

365 dní v roce 24 hodin denně máte přístup k vašemu skladovanému majetku - v kteroukoliv denní i noční hodinu.

Optimální vybavení - all inclusive

Všechny skladovací prostory jsou vybaveny vnitřním i venkovním osvětlením s čidlem pohybu - tyto provozní náklady jsou zahrnuty v ceně nájemného.

Na přání vám rádi nainstalujeme elektrickou přípojku. Případné náklady na elektrickou energii vám budou následně fakturovány.

Skladovací kontejner je bezpečný: Majetek je chráněn před povětrnostními vlivy i vloupáním. Pevně uzavíratelná vrata zajistí, že nežádoucí elementy zůstanou venku.

Perfektní servis pro skladování

Během pracovní doby jsme vám k dispozici, zodpovíme vaše dotazy a poskytneme odpovídající servis. Na telefonním čísle 724 950 572 se dozvíte vše o skladovacích kontejnerech DISKONT DEPOT a jejich skladovacích možnostech. Dotazy a poptávky můžete také zasílat e-mailem: kontejnery@diskont-depot.cz.

Vysokozdvižný vozík – profesionální pomoc přímo na místě

Ke složení a naložení palet nebo těžkých předmětů vám poskytneme vysokozdvižný vozík s obsluhou. Sazba pro tuto službu je 290 Kč / 15 minut popř. 1 100 Kč / hodina. Více informací hledejte zde.

Skladovací plochu flexibilně rozšířit i zmenšit

Díky možnosti krátkého pronájmu (minimálně 1 měsíc) můžete podle potřeby vaši skladovací plochu flexibilně rozšířit nebo zmenšit. Optimalizujte skladovací plochu podle objemu svých zásob.

Tak máte zajištěno, že platíte pouze za tu skladovací plochu, kterou skutečně využíváte!

Změna kontejneru - rychle a bez problémů

Změnu lze provést ke konci smluvního období přímo na místě během pracovní doby. Samozřejmě můžete také na konci smluvního období bezplatně ukončit nájem jednoho kontejneru a pronajmout si jiný. Uskladnění je vždy flexibilní.

 

Objednejte si flexibilní skladování ještě dnes! >>

 
 
   

IMPRESSUM . VOP . KONTAKT

Alle Angaben ohne Gewähr!
Copyright © 2004-2017 by DISKONT DEPOT GmbH
Alle Rechte vorbehalten. Site maintained by it looks orange